Ostrava se opět otřese v základech. Po roce se vrací Let It Roll on Tour
04.04.2019
Halová akce Let It Roll On Tour se po roce vrací zpátky do Ostravy. Šestý ročník ostravského Let It Roll On Tour: The Portal Show se uskuteční o víkendu 12. - 14. dubna 2019 v prostorách Trojhalí Karolina Ostrava. Letošní novinkou je samostatná harder styles halová akce Devastator Hall, která proběhne v předvečer hlavní události.

“Pro letošní ročník jsme připravili line-up, jaký na LIR On Tour ještě nebyl,” prozrazuje Zdeněk Souček, programový šéf a zakladatel drum’n’basového festivalu a jeho sezónních vydání pod značkou Let It Roll. “V lineupu najdete jména jako A.M.C, Hybrid Minds, Mefjus. PHACE, Rene LaVice, Teddy Killerz a Gydra," odhaluje světové djs, kteří zavítají zanedlouho do ostravského industriálního prostoru Trojhalí Karolina v sobotu 13. dubna. Vedle nabitého lineupu se ostravští fanoušci tohoto elektronického žánru mohou těšit také na unikátní stage design, kterému v loňském roce vévodil obří robot - hlavní symbol festivalu, nebo vizuální světelnou show, která k těmto akcím už neodmyslitelně patří. Stejně tak jako precizní FUNKTION ONE soundsystém, který renomované djs ze zahraničí i tuzemska doprovodí.

“V Ostravě má drum’n’base silnou fanouškovskou základnu. Rozhodli jsme proto LIR On Tour rozšířit ještě o jednu akci, a sice krále harder styles halových akcí - Devastator Hall,” dodává Zdeněk Souček známý také jako dj Suki. Halová akce Devastator Hall pořádaná pod lablem Imagination Festivalu měla teprve před necelým měsícem svou premiéru na holešovickém Výstavišti v Praze. Šlo o první samostatnou harder styles halovou akci v České republice, která navázala na léty ověřenou Devastator stage. Ta je pravidelnou součástí mnoha českých festivalů. Na Ostravském Devastatoru, který bude dělat předskokana Let It Roll On Tour a proběhne tak už v pátek 12. dubna, vystoupí interpreti světového formátu jako N-Vitral, Act of Rage nebo The Sickest Squad. Těšit se můžete i na jména jako Narkotek full crew, kteří poteší milovníky hardtekna, nebo Sirio, frenchcorového producenta, a mnoho dalších.
Kompletní lineupy jsou dostupné na facebookových událostech Let It Roll On Tour CZECH 2019 a Devastator Hall - Trojhalí Karolina Ostrava nebo na webových stránkách www.letitroll.cz/dnb-akce/let-it-roll-on-tour-2019/ a www.imaginationfestival.cz/events-custom-single/devastator-hall-ostrava/. Předprodej probíhá v síti GoOut.

Let It Roll
Let It Roll Open Air je největší drum&bassový festival na světě s řadou mezinárodních ocenění. Čtyřikrát po sobě například získal cenu Drum&Bass Arena Awards „Best Festival - Nejlepší festival“. V Česku se v letošním roce bude konat už dvanáctým rokem. V loňském roce LIR Open Air navštívilo přes 30 tisíc fanoušků elektronické hudby z celkem 64 zemí světa. Festival je zajímavý mj. tím, že jako první u nás zavedl cash-less systém a je zcela ekologický. Má také největší hudební stage v Česku a zejména ve světě je proslulý unikátní audio-vizuální performace. Více na www.letitroll.cz.

Vstupenky Let It Roll on Tour: http://smarturl.it/LIRonT2019_vstupenky
Vstupenky Devastator Hall: smarturl.it/Devastator19_ova