PARTYLIST

Přidat akci
Název
Datum
Flyer
Účinkující
Popis
Místo
Vstupné
Doors Open Day | Storm Club Prague
22.06. - 15.07.2017

Feela, Zakilo, Baboon, Owlie, Dash, Arra

• velká grilovačka na zahrádce s hudebním doprovodem
• graffiti jam & exhibice • dnb step exhibice
• představení teamu klubu Storm + diskuze

? START 15:00
? VSTUP ZDARMA!

sem napište text

Sobotní program bude věnován široké veřejnosti a to hned od odpoledních hodin. Na naši zahrádce proběhne velká grilovačka za doprovodu dobré muziky, ale hlavně graffity jam s exhibicí a graffity workshopem. Kreslit se bude symbolicky na všechny dveře z toalet, aby dostaly nový krásný kabát.

V prostorech klubu vám poté dáme nahlédnout pod pokličku Stormu. Seznámíme vás s naším týmem, který pro vás týden co týden připravuje mejdany. Přiblížíme vám projekty, na kterých spolupracujeme a představíme vám promotéry nejúspěšnějších pravidelných nocí. Poté proběhne DNB Step exhibice pod taktovkou DNB Step Association a následná afterparty až do rána bílého. VSTUP BUDE PO CELÝ DEN A NOC ZDARMA!
Link: https://www.facebook.com/events/561638654225022/

Místo: Storm Club, Praha

Vstup: Free

Wallu
DRUMCITY - OPEN AIR FESTIVAL 2017
30.06.2017

Wallu, James Marvel, Trimer, Bookey Man, A-Cray, Bifidus Aktif & další

- 2x STAGE
- 4 ZAHRANIČNÍ UMĚLCI
- VÍCE NEŽ 15 DJ'S V PODOBĚ DOMÁCÍHO SUPPORTU
- PÁRTY STAN
- BAZÉNY
- VÍŘIVKA
- VENKOVNÍ BARY
- STÁNKY S OBČERSTVENÍM
- V.I.P. PROSTORY
a mnoho dalšího..

link:https://www.facebook.com/events/1181302841984087/

Místo: Porter aréna & Hobé Music Hall (hned naproti vlakovému nádraží)

Vstup: 199 ,- v předprodeji

INFERNO
30.06.2017

DŽEJÁR, SLATER feat. FILIP MARKES on SAX, 4BECOME1, THE DLV, PIERRE MARCO, KHOMIX, LUKE PM

Blíží se nám konec školního roku, prázdniny na dohled, volno, sluníčko, pohoda, nové známosti, mraky hudebního vyžití a bezpočet zážitků. Pojďte toto skvělé období odstartovat stylově na akci Inferno! Na pražské Náplavce, na lodi Cargo Gallery už od odpoledních hodin a s našlapaným hudebním programem!

Akce Inferno, kterou má na starosti manželská Djská dvojice The DLV, v úzké spolupráci s Vychytane.cz DJs Crew si pro vás přichystala pořádnou nálož Underground music v čele s legendárním Djem a promotérem ještě legendárnějších Svojšic, Džejárem. Loď Cargo Gallery, která kotví na Rašínově nábřeží je naprosto stylové a vychytané místo pro jakoukoli produkci. Nabízí horní palubu se skvělým zvukem a obrovským prostorem k sezení a samozřejmě spodní hlavní palubu s podiem, VIP zónou, neskutečným zvukem, mega projekcí a možností vítat východy slunce přímo na Vltavě.

Akce bude odstartována dvojicí zástupců z Vychytane.cz Djs Crew, kterými jsou nadaný producent, Dj a zakladatel světově proslulého labelu Tribal Vision Dj Slater. Ten vystoupí v doprovodu svého dvorního saxofonisty Filipa Markese a to již od 19:00 na avízované horní palubě. Ještě před ním, celou akci odstartuje, Dj a promotér 4BeCome1, který tentokráte vystoupí bez doprovodu live hudebníků, kteří ho ve většině případů doprovází. A to již po 17. hodině.

Po 21. hodině se přesuneme do nitra lodi, kde se bude odehrávat ta nekompromisní Tech-house a Techno jízda až do brzkých ranních hodin. Sestava v podobě The DLV, Pierre Marco, Khomix, Luke PM a legendární Džejár slibuje skvělou zábavu a kvalitní produkci.

Klasické vstupenky i VIP vstupenky, které vám poskytnou pohodu na prosklené terase s vlastním přístupem a výhledem na celou hlavní stage, jsou k dispozici na Facebook události a u pořadatelů THE DLV, objednávejte zde: https://www.facebook.com/TheDLVofficial/
Veškeré informace o účinkujících, jejich sety, videa a zajímavosti, kompletní informace o celé akci a nejaktuálnější novinky naleznete zde: https://www.facebook.com/events/1870617886527954/?active_tab=about

Tak se k nám přidejte a 30.6.2017 se vidíme na Cargo Gallery na pražské Náplavce!! Začínáme již po 17. hodině, tak po vysvědčení rovnou k nám!!


17:00 – 21:00 (horní paluba) / 21:00 – 06:00 (main stage – spodní paluba)

Místo: loď Cargo Gallery – pražská Náplavka – Rašinovo nábřeží

Vstup: Klasické vstupné 150,- předprodej / na místě 200,- VIP 350,-

ice
Exploration Festival
18.08. - 19.08.2017

EXPLORATION DRUM & BASS STAGE 1: Black Sun Empire, The Prototypes, Audio, Emperor, Macky Gee, A.M.C., The Panacea, Zombie Cats, Gancher & Ruin, Mattiv, A-Cray, Pixie, Volume Plus a mnoho dalších DEVASTATOR HARDER STYLES STAGE 2: Dj Mad Dog, Delete, Candy Cox, The Speed Freak, Lady Dammage, The Braindrillerz, Mat Weasel Busters, Cyber, Wolfenoiz‘, Hungry Beats, Heavy Noizes a mnoho dalších

21. června 2017 - Exploration Festival letos oslaví v pořadí již třetí výročí. Dne 18. a 19. srpna 2017 se v areálu bývalých kasáren v Benešově odehraje nejtvrdší open airový elektronický festival v České Republice. Organizátoři si pro vás opět připravili obrovský lineup, čítající více jak 20 zahraničních headlinerů na 2 stagích, které budou stejně jako v minulých letech věnovány každá jinému stylu. Pro fanoušky drum & bassu jsme připravili EXPLORATION DRUM & BASS STAGE a fanoušci harder styles si přijdou na své na DEVASTATOR HARDER STYLES STAGI. Na oslavy třetího výročí přijali pozvání jména jako Black Sun Empire, The Prototypes, Audio, The Panacea, Macky Gee, DJ Mad Dog, Delete či Candy Cox a desítky dalších.

Místo: areál bývalých kasáren v Benešově

Vstup: Vstupenky na festival jsou v prodeji v síti GoOut za 760 Kč včetně poplatku. Camping lze pořídit tak

Shotgun Festival 2017
08.09. - 09.09.2017

Call Super - Houndstooth UK Kid Drama - Exit Records UK Paul du Lac - Bio Rhythm Records NL Pessimist - Samurai Music UK Leibniz.live - Rat Life Records D Overlook - UVB-76 Music UK Olivia - Radar PL Subject Lost / Petr Adamec & Touchwood live Endless Illusion showcase Mike.H & @Not_me Rade, Stanzim, Ahz Dialect & elektrabell livePA Disco M?reti & PSJ Nitrous & D.Resist Sta ? special guest

https://www.facebook.com/events/1638378106462863/

Místo: rekreační areál Kristýna, Hrádek nad Nisou

ice
Sunlab meeting
13.10.2017

Arrakis, Cyberpete, Wallu, Ice, Roof, ...

Místo: music bar Bowl, Vrchlabí

ice