PARTYLIST

Přidat akci
Název
Datum
Flyer (nahrávat lze pouze formát JPG o max. rozměrech 1600 pixelů)
Účinkující
Popis
Místo
Vstupné
Devastator Hall
12.04.2019

N-Vitral, Act of Rage, Floxytek, Sirio, ...

Ostrava bývá na základě své historie často označovaná jako nejtvrdší město v republice. A co si zaslouží takové město? No přece tu nejtvrdší halovou akci! Té se dočká v pátek 12. dubna v rámci prvního ostravského vydání halovky Devastator Hall, kde si dají sraz všichni fanoušci tvrdé elektronické muziky.

Akce Devastator Hall je jedinou samostatnou harder styles halovou akcí v České republice. Navazuje na léty ověřenou Devastator stage, která je Ostravanům již dobře známá například z festivalu Beats for Love, kde v posledních třech letech byli k vidění takové hvězdy jako Angerfist, Zatox nebo Mad Dog.

Stylově bude první ostravská Devastator Hall zaměřena především na tekno/hardtek, hardcore, frenchcore a hardstyle. Návštěvníkům se během celé noci představí sedm zahraničních headlinerů, které doplní i lokální DJs. Kompletní line-up bude zveřejněn v polovině února. V tuto chvíli už je jasné, že vystoupí hardcorový N-Vitral, hardstylový Act of Rage i frenchcoroví Floxytek a Sirio.

Neméně zajímavé bude i prostředí, kde se akce Devastator Hall v pátek 12. dubna uskuteční. Pořadatelé se totiž rozhodli využít krásný industriální prostor Trojhalí Karolina, který si i přes rozsáhlou modernizaci zachoval jedinečný „genius loci“ bývalého uhelného dvoru. Návštěvníci se tak kromě nevšedních hudebních zážitků mohou těšit i na tajemnou atmosféru.

Vstupenky za zvýhodněnou cenu jsou k zakoupení na našem webu. Více informací najdete na oficiálním FB události.VSTUPENKY: https://www.devastator.events/ostrava/vstupenky/
UDÁLOST: https://www.facebook.com/events/229436801316271/

Místo: Trojhalí Karolina, Ostrava

ice
Enrage D&B Official Let It Roll Warm Up I Rido A-Cray N:Force I
20.04.2019

Rido, A-Cray, N:Force, Wallu, Orey, Nsucker, Marath, Brokenchin Roxteck, Kespa, Matty

Vážené dámy, paní i slečny, Vážení páni, chlapci, mamky, tátové, tety a strejdové, představujeme Vám jedenácté pokračování rozzuřené noci plné zlámaných beatů. Tentokrát jako oficiální Warm Up pro největší letní drum and bass festival Let It Roll.

Oznamujeme Vám doposud nejsilnější lineup, pozvání přijal nejznámější český producent RIDO, jehož tracky můžete slyšet na celosvětově známých labelech jako Blackout nebo Metalheadz. Nikomu z Vás nemusíme představovat collab s Counterstrike a jejich skladbu "Let It Roll". Spolupracoval také s bohem bohů Mefjus.
Jako další se ukáže velice oblíbený producent A-Cray, který představí své nadcházející EP, které vyjde na labelu Eatbrain.
Poslední z headlinerů je N:FORCE, člen Let It Roll crew a zakladatel NEUROFUNK will NEVER DIE. V posledních letech se podílel svojí spoluprácí na akcích jako Let It Roll Winter, Let It Roll Open Air, X-Massacre, Hospitality, Ram Night, Let It Roll On Tour a na mnoho dalších.

O support se postarají borci z DNB RAVE a to Roxteck a Kespa. Za Sunlab.cz přifrčí střelec Wallu a za Nuclear Factory Dj Matty.

Samozřejmě nebudeme chybět my, čtyři velemloci z Enrage D&B - Orey, Nsucker, Marath a Brokenchin.

link: https://www.facebook.com/events/281743152513096/

Místo: Bastion No. 35, Jaroměř

Vstup: 150,-

Wallu
LET IT ROLL
01.08. - 03.08.2019

Chase & Status, Andy C, High Contrast, Noisia, Pendulum, ...

Do léta daleko, přesto jsme mu o krok blíž - druhá fáze lineupu prázdninové parády je tu! Kromě jmen na scéně etablovaných jako králové trůnů zdobených zlatem jsme pro vás připravili i hezkou řádku těch, které možná neznáte, ale rozhodně byste měli. Pojďme nahlédnout pod pokličku letošního menu!

Andy C. Kdo jej minul, neví, co je drum&bass. Světová legenda djingu, je třeba říkat víc? Sedačky v letadle z Anglie obsadí také dvě věhlasná dua: Chase & Status, členové šlechtického stavu nejvybranější produkce, a Hybrid Minds, lahůdka milovníků tekutějších poloh. Pánové si mohou co do kvality směle podat ruce a my zdaleka nekončíme. Ze země klokanů na stage přiskočí zástupce věhlasných Pendulum, pestrou přehlídku doplňme ještě kanadským Rene LaVice, tahounem světoznámé show BBC Radio 1. A pojďme rychle dál!

Komu mainstream nevoní, může vyčkávat sestup temného bruselského tria Bredren, hutnou nálož nejhlubších vibrací z dílny projektu Dispatch 360 Sound v zastoupení samotných Ant TC1 & DLR či ostré břitvy italského řezníka Merikana. Akov, zběsilí střelci Teddy Killerz nebo Tobax a Synergy coby reprezentanti Ruské federace jsou letmým doplněním seznamu každého, kdo preferuje zvuk nejvýbušnějších hudebních Kaťuší. Neprůstřelné vesty můžete nechat doma, šance na přežití jsou minimální!

Pokud rádi objevujete jména, která se dosud objevují spíše na klubové scéně, než na největších pódiích, potěší vás svěží rakouští pohodáři Dossa & Locuzzed, anglický jungle mazák Randall, neotřelý jumpupový experimentátor Levela, nebo představitel nové vlny 1991, vymetající podniky od Bristolu až po Granadu.

Na festivalu vždy přijde na své každý fanoušek drum and bassu, a v případě dramaturgie dalšího ročníku tomu není jinak. Začněte škrtat dny v kalendáři, tahle jízda bude stát za to!

Místo: Česká Republika

ice