PARTYLIST

Přidat akci
Název
Datum
Flyer (nahrávat lze pouze formát JPG o max. rozměrech 1600 pixelů)
Účinkující
Popis
Místo
Vstupné
Enrage D&B w/ Pixie & A-Cray
19.10.2018

Vážené dámy, paní i slečny, Vážení páni, chlapci, mamky, tátové, tety a strejdové, představujeme Vám deváté pokračování rozzuřené noci plné zlámaných beatů.

Pozvání příjala ikona české D&B scény, jeden z nejkvalitnějších djs "DJ Pixie" a jako druhý headliner ho doplní náš velice oblíbený producent a dj " A-Cray". O support se postarají borci z DNB Ravu: Dj Popelka & N-Sickle, dále deepovej maniak DJ SPRTQ a mistr kvákanců, Krowak. Samozřejmě o kvalitní neurofunk vás neošidíme my, komodorové z Enrage D&B !

- Špička české Drum & Bass scény !
- Pátek 19.10. 2O18 (Bastion No.35)
- 10 DJ´s
- Fotoreport - Bushman Media / Aftermovie - Oso Polar
- Start 21:00 / End 06:00
- Vstup : Do 22:00 120,- // Po 22:00 150,-

Těšíme se na vás ! :)

https://www.facebook.com/events/236297617007595/

Místo: Bastion No.35, Jaroměř

ice
THERAPY SESSIONS CZ - Č. Budějovice vol.XII 19.10.2018
19.10.2018

3RDKND: DONNY /UK/ b3b KATHARSYS /FR/ b3b FORBIDDEN SOCIETY /CZ/ BSA /PT/ I:GOR /PL/ FORTITUDE /UK/ SHENKSTER vs SHMIDOO /CZ/ a mnoho dalších na 2 stagích

THERAPY SESSIONS CZ 2018 - 12. ročník extrémní drum&bassové párty v Českých Budějovicích se blíží!
Drum&bassová smršť jménem Therapy Sessions CZ s roční pravidelností zasáhne jihočeskou metropoli! Česká edice celosvětově pořádané párty i letos představí to nejžhavější z hard D&B scény a osloví místní i zahraniční fanoušky originálním lineupem. Čtěte pozorně, největší mejdan podzimu v regionu, temná mše pro milovníky tvrdé taneční hudby, představuje své umělce!
Vystoupení čerstvého tříčlenného projektu 3RDKND bude jedním z hlavních lákadel akce! Trojitý zásah! Legendy Donny, Katharsys a Forbidden Society na jednom pódiu? Sny se plní! Jedinečný britský producent Donny vystoupí na TS CZ podruhé v historii akce, Katharsys se v našem lineupu objeví po osmi letech a Forbidden Society jednou za rok na párty v rodném městě prostě nemůže chybět! Svojí nekompromisní show už rozdrtili publikum na Beats4Love, Let It Roll Open Air festivalu i v Olomouci, a teď se chystají na nás a vypadá to, že mnoho dalších příležitostí zažít je společně v ČR nebude!
BSA je producent pocházející z Portugalska, kde vládne Portostep, subžánr charakteristický svým neúprosným rytmem, nutící fanoušky tvrdého Drum&Bassu tančit do pozdních ranních hodin. Nastal čas poznat dalšího experta vydávajícího na labelech PRSPCT a Yellow Stripe. Na pohled sympaťák, ale za mixem zvíře, připravte si dostatek energie na jeho set, který bude premiérou pro Českou Republiku!
Na TS CZ poprvé vystoupí I:GOR! Dlouho jsme přemýšleli, zda je publikum připraveno, ale už máme jasno - brutální tečka na závěr nesmí chybět! Crossbreed a hardcore jsou doménou polského řezníka, který produkuje hudbu pro labely PRSPCT XTRM a Masters Of Hardcore. Jeho styl je neskutečně tvrdý a přitom naprosto precizní – rychlá směs hip-hopu, hardcoru a drum&bassu vás donutí k tanci!
Přímo ze stáje Therapy Sessions Recordings k nám míří britský producent a DJ jménem FORTITUDE, kterého jste v ČR mohli slyšet na letním Let It Rollu ve společném setu s matkou Therapy Sessions, Robyn Chaos. Jeho sound vychází z tradičních kořenů darkstepu a tvoří směs amen breaků, špinavých basových linek a temných atmosférických zvuků, která vás zaručeně rozhýbe!
České duo SHENKSTER vs. SHMIDOO vám naservíruje totální smršť! Zabiják Shenkster (Harder Louder, Mindocracy Recs, Blast Furnace) se díky svému stylu a produkci těší zájmu i za hranicemi ČR a patří mezi nejuznávanější postavy naší hard D&B scény. To samé lze bez nadsázky říct o frajerovi jménem Shmidoo (Future Sickness, Hoofbeats, Blast Furnace), který si na konci roku bohužel dává pauzu na neurčito, takže tenhle battle je jedinečnou šancí zažít oba dva společně za mixem!
Ostatní místa v lineupu na main stagi obsadí rezidenti Hanzall a M4d.doc, hosté Bassheadz a vítěz DJ contestu. Druhou stage rozezní zvuky jemnějších a melodičtějších odnoží D&B, z Plzně zavítá deepová dvojice Membrain a NE, z Tábora přijedou Soundpolis DJs a lineup doplní známá lokální jména Hellsmith, Tallar vs. Shanix, Dirty Boy & Brock, Kejleb a Tubus. Na místě najdete také Czcoreshop, kde zakoupíte nejen letošní TS CZ merch.
Zveme vás na 12. díl Therapy Sessions Czech Republic, který se koná v pátek 19. 10. 2017 v Českých Budějovicích v KD Gerbera. Připravte se na brutální mejdan! Potřebujete terapii!!!


<>
Sledujte videosestřih z předchozího ročníku: https://youtu.be/_t3gAhuIVcQ
Navštivte naše stránky: www.therapysessions.cz
Předprodej: http://bit.ly/TS_CZ_2018_TICKETS

links:
Info na http://www.therapysessions.cz
FB událost: https://www.facebook.com/events/2091098967812954/

Místo: KD Gerbera, České Budějovice

Wallu
DNB RAVE 2nd anniversary w/ Zombie Cats 27.10.2018 ve Žluťáku
27.10.2018

Zombie Cats, ...

Druhé narozeniny DNB RAVE Crew a zároveň narozeniny našeho zakladatele N-Sickle jsou tu.A samozřejmě to nemůže být nikdy jinde, než v našem rodném klubu Žluťák, bez kterého by to hlavně ani nešlo!
Za dva roky jste s námi zažili spousta akcí a my Vám za to moc děkujeme, protože jen díky Vám můžeme posouvat hranice o něco výš, a dokázat sem tak dostat jména, který tu nikdy nebyli, a mohlo se nám o tom jen zdát, že tu někdy budou!
A kolik že toho vlastně všeho bylo?
Tady pro vás máme menší souhrn:

Celkový počet různých djů :79
Celkový počet akci : 41
Celkový počet klubů: 8
Celkový počet zahraničních producentů/dju: 16


A jelikož v minulosti se bohužel stalo, že Zombie Cats nemohli dorazit díky zrušenému letu kvůli špatnému počasí rozhodli jsme se, že je pozveme zrovna na oslavu našich narozenin!

---Takže se těš na---
* Pořádný mejdan
* Posílený zvuk
* Laser show
* Stage design
* Dárky pro každého

Více informací a zbytek lineupu Vám brzy oznámíme!

Místo: Žluťák, Ke koupališti 62, 530 09 Pardubice

ice
Wonderbeat Birthday /techno/
09.11.2018

Wonderbeat djs a hosté...

WB: https://www.facebook.com/wonderbeatcz/
U-TURN: https://www.facebook.com/ucko.pub/

Místo: U-Turn Pub, Mladá Boleslav

ice
Imagination festival
24.11.2018

A.M.C, Emperor, Maduk, Pythius, Da Tweekaz, Evil Activities, Sefa, ...

Nadešel čas odhalit jména všech vystupujících interpretů, kteří se přijedou představit 24. listopadu na Výstaviště v pražských Letňanech! Po pečlivém zvážení přání a požadavků fanoušků, byli pečlivě vybráni umělci, kteří se v listopadu stanou hrdiny všech účastníků festivalu.
V line upu nebudou chybět jména jako Zatox, Macky Gee, Gunz 4 Hire, A.M.C, Sefa, Maduk a mnoho dalších kvalitních DJů a producentů jak z drum and bass, tak z harder styles scény! Imagination letos kromě širokospektrálního výběru umělců nabídne i VIP vstupenky s neomezenou konzumací nápojů, vlastními terasami a dvěma obrovskými stagemi s unikátním stage designem, který Vás z prostorných hal Výstaviště zavede až do těch nejzažších hlubin Vaší představivosti.

Vstupenky jsou v prodeji v síti Go Out za 1090 Kč včetně všech poplatků. Letos je možnost zakoupení VIP vstupenek, které návštěvníkům festivalu umožní prožít ho komfortněji na vlastních oddělených terasách. Cena VIP vstupenky je 3490 Kč včetně všech poplatků. Pokud již máte zakoupenou normální vstupenku, lze ji upgradovat zakoupením Upgrade na VIP a doplatit rozdíl v ceně vstupenky aktuální vlny a ceny VIP – nyní rozdíl činí 2400 Kč. S každou vyprodanou vlnou se cena vstupenek zvyšuje.
<>
Imagination Stage se letos může chlubit opravdu rozmanitou selekcí interpretů. Ze všech známých subžánrů drum and bassu namíchal do line-upu směs toho nejžádanějšího, čím hudební scéna aktuálně disponuje. Line-upu proto kraluje jeden z nejoblíbenějších a momentálně nejvyhledávanějších jump-upových DJů současnosti Macky Gee. Chybět nebude ani světoznámá ikona labelu Liquicity – skvělý Maduk, který svými liquid drum and bass sety už několik let lahodí širokému publiku fanoušků upřednostňujících poněkud jemnější, melodickou formu zlámaných beatů. Pro fanoušky neuvěřitelných dj mixů bude nastražena odjištěná tikající bomba jménem A.M.C, který za posledních pár let úspěšně obhajuje titul Czech Drum & Bass Awards v kategorii nejlepší drum & bass DJ na světě. Po dvou letech na Imagination znovu zavítá Emperor, který přinese to nejnovější ze své temnější neurofunkové produkce na Critical Music, tentokrát v sólo setu. V další linii se představí mladý Pythius reprezentující label Blackout, který si ve versus setu zahraje s ruským projektem Gydra. Svým osobitým zvukem tato dvojka v posledním roce dost významně rozvířila vody drum & bassu, což je také důvodem, proč si v letošním line-upu vysloužili svoje čestné místo. Těsně za nimi pochoduje legie temnoty s názvem 3RDKND, skládající se ze tří producentů, jejichž jména na dark dnb scéně již delší dobu rezonují. Jsou jimi Donny, Katharsys a Forbidden Society. V této sestavě Vám mají v plánu naservírovat to nejtemnější z drum & bassu. Novým přírůstkem na Imagination Stage se stanou představitele ostrých tanečních beatů, anglické duo The Prototypes. Abecední zahraniční line up uzavřou
novozélandští miláčci českého publika The Upbeats, kteří se vrací na Imagination po dvou letech. Line-up pro rok 2018 představí i dva vysoce kvalitní produkty domácí scény, jimiž jsou nadějný začínající neurofunkový producent Holotrope a všem již dobře známý Symplex, považován dnb komunitou za jednoho nejnadanějších českých DJs současnosti.

Devastator Stage představí jako své headlinery dvojku, která reprezentuje těžkou váhu hardstylu a v poslední době se do paměti hardstylové scény vryla svou početnou produkcí chytlavých hymn. Není to nikdo jiný než Gunz for Hire, kteří už se nemůžou dočkat na své první vystoupení v České Republice a na Devastator Stagi. K nim se jako headliner přidá nejlepší italský hardstylový DJe jménem Zatox, který se vrací na Imagination po dvou letech a s sebou přiveze i své nejnovější album s názvem Oxygen. Jako další z velkých jmen, festival představí teprve osmnáctiletého Sefu, jehož mnozí označují za nejrychleji stoupající hvězdu ve světě hardcoru. Nebude ale zdaleka jediný, kdo letos absolvuje svůj debut na Imagination Festivalu. V den D – 24. listopadu, se Vám na Devastator Stagi také poprvé představí legendární hardcore projekt Evil Activities a uznávaný skotský raw hardstyle producent a DJ – Caine. Mezi novými přírůstky Devastatoru figuruje také bývalý člen seskupení Psyko Punkz, který za poslední rok nabral doslova stovky tisíc fanoušků po celém světě – Keltek a netradiční uptempo hardcore akt Greazy Puzzy Fuckerz. Zástupkyní něžného pohlaví pro letošní edici je Mandy, která reprezentuje hardstylový label Dirty Workz. To nejlepší z italského hardcoru Vám naservíruje Andy The Core ve společném versus setu s našimi rezidenty z Hungry Beats. Jako support vystoupí vynikající domácí hardstylová DJka Mejsi a slovenský hardstylový DJ a producent Hatom. Tentokrát bude stage hostit zkušenej MC, kterého hlavně v Holandsku všichni znají pod jménem Ruffian. Proslavil se tím, že uváděl několik let největší indoor hardstyle párty na světě – holandský Qlimax.

Zajistěte si svou vstupenku za stále zvýhodněnou cenu a vychutnejte si letošní Imagination, který se odehraje 24. listopadu v unikátním prostoru velkých hal Výstaviště PVA Letňany.

ice
Decerebration music Hall Denoche w/APHRODITE
26.12.2018

APHRODITE, Pixie, ...

Místo: music Hall Denoche, Hradec Králové

ice