PARTYLIST

Přidat akci
Název
Datum
Flyer (nahrávat lze pouze formát JPG o max. rozměrech 1600 pixelů)
Účinkující
Popis
Místo
Vstupné
Enrage D&B Official Let It Roll Warm Up I Rido A-Cray N:Force I
20.04.2019

Rido, A-Cray, N:Force, Wallu, Orey, Nsucker, Marath, Brokenchin Roxteck, Kespa, Matty

Vážené dámy, paní i slečny, Vážení páni, chlapci, mamky, tátové, tety a strejdové, představujeme Vám jedenácté pokračování rozzuřené noci plné zlámaných beatů. Tentokrát jako oficiální Warm Up pro největší letní drum and bass festival Let It Roll.

Oznamujeme Vám doposud nejsilnější lineup, pozvání přijal nejznámější český producent RIDO, jehož tracky můžete slyšet na celosvětově známých labelech jako Blackout nebo Metalheadz. Nikomu z Vás nemusíme představovat collab s Counterstrike a jejich skladbu "Let It Roll". Spolupracoval také s bohem bohů Mefjus.
Jako další se ukáže velice oblíbený producent A-Cray, který představí své nadcházející EP, které vyjde na labelu Eatbrain.
Poslední z headlinerů je N:FORCE, člen Let It Roll crew a zakladatel NEUROFUNK will NEVER DIE. V posledních letech se podílel svojí spoluprácí na akcích jako Let It Roll Winter, Let It Roll Open Air, X-Massacre, Hospitality, Ram Night, Let It Roll On Tour a na mnoho dalších.

O support se postarají borci z DNB RAVE a to Roxteck a Kespa. Za Sunlab.cz přifrčí střelec Wallu a za Nuclear Factory Dj Matty.

Samozřejmě nebudeme chybět my, čtyři velemloci z Enrage D&B - Orey, Nsucker, Marath a Brokenchin.

link: https://www.facebook.com/events/281743152513096/

Místo: Bastion No. 35, Jaroměř

Vstup: 150,-

Wallu
Dnb night - Thai edition
20.04.2019

Toxin, Strange Mazes, Ice, Airbees, Subtive

DJ's

DJ Toxin /Up:beat Drum&Bass/ - CZ/TH
https://www.facebook.com/Upbeat-DrumBass-417915718667382/

DJ Strange Mazes - FR/TH
https://www.facebook.com/StrangeMazes/

DJ Ice /Sunlab.cz/
https://www.facebook.com/sunlabcz/

DJ Airbees /Submission Square/
https://www.facebook.com/Submission-Square-259693690750111/

DJ Subtive /Submission Square/
https://www.facebook.com/Submission-Square-259693690750111/

LINE-UP
21:30 - 22:30 - DJ Airbees
22:30 - 23:30 - DJ Ice
23:30 - 01:00 - DJ Toxin
01:00 - 02:30 - DJ Strange Mazes
02:30 - 03:30 - DJ Subtive
03:30 - a touch of destiny

Salut tout le monde! :)
Po delsi odmlce k vam zase prichazime tentokrat nejen se zlomenou noci, kazdopadne vsak na Vrchlabko vyjimecnou!!!
Nase pozvani totiz privitali hned dva zahranicni hoste a to az z dalekeho Thajska, kde oba sic rodili Evropane (CZ/FR), momentalne ziji.
Prvni borec DJ Toxin (CZ) ma nachystano rychly Neuro s tvrdyma kopakama a Crossbreed. Druhy DJ Strange Mazes (FR) ferovou davku Oldschool Tribal Hardteku z vinylu. Proste budou to bomby, pojedou se pecicky B)
Co se supportu tyce, tak za Sunlab.cz to prijde rozjet zvukem ostrileny DJ Ice a z domovske staje Subsmission Square to na zacatek poladi Dj Airbees a dolame Dj Subtive, taktez na vinylu baby yeaaah!

Vstup je klasicky dobrovolny a toci se Medved :)

https://www.facebook.com/events/2200224906961544/

Místo: Kufr, Vrchlabí

ice
LET IT ROLL
01.08. - 03.08.2019

Chase & Status, Andy C, High Contrast, Noisia, Pendulum, ...

Do léta daleko, přesto jsme mu o krok blíž - druhá fáze lineupu prázdninové parády je tu! Kromě jmen na scéně etablovaných jako králové trůnů zdobených zlatem jsme pro vás připravili i hezkou řádku těch, které možná neznáte, ale rozhodně byste měli. Pojďme nahlédnout pod pokličku letošního menu!

Andy C. Kdo jej minul, neví, co je drum&bass. Světová legenda djingu, je třeba říkat víc? Sedačky v letadle z Anglie obsadí také dvě věhlasná dua: Chase & Status, členové šlechtického stavu nejvybranější produkce, a Hybrid Minds, lahůdka milovníků tekutějších poloh. Pánové si mohou co do kvality směle podat ruce a my zdaleka nekončíme. Ze země klokanů na stage přiskočí zástupce věhlasných Pendulum, pestrou přehlídku doplňme ještě kanadským Rene LaVice, tahounem světoznámé show BBC Radio 1. A pojďme rychle dál!

Komu mainstream nevoní, může vyčkávat sestup temného bruselského tria Bredren, hutnou nálož nejhlubších vibrací z dílny projektu Dispatch 360 Sound v zastoupení samotných Ant TC1 & DLR či ostré břitvy italského řezníka Merikana. Akov, zběsilí střelci Teddy Killerz nebo Tobax a Synergy coby reprezentanti Ruské federace jsou letmým doplněním seznamu každého, kdo preferuje zvuk nejvýbušnějších hudebních Kaťuší. Neprůstřelné vesty můžete nechat doma, šance na přežití jsou minimální!

Pokud rádi objevujete jména, která se dosud objevují spíše na klubové scéně, než na největších pódiích, potěší vás svěží rakouští pohodáři Dossa & Locuzzed, anglický jungle mazák Randall, neotřelý jumpupový experimentátor Levela, nebo představitel nové vlny 1991, vymetající podniky od Bristolu až po Granadu.

Na festivalu vždy přijde na své každý fanoušek drum and bassu, a v případě dramaturgie dalšího ročníku tomu není jinak. Začněte škrtat dny v kalendáři, tahle jízda bude stát za to!

Místo: Česká Republika

ice