PARTYLIST

Přidat akci
Název
Datum
Flyer (nahrávat lze pouze formát JPG o max. rozměrech 1600 pixelů)
Účinkující
Popis
Místo
Vstupné
KufR Outdoor Session vol.2
27.07. - 28.07.2019

Roof, Airbees, Subtive, Shaffa54, DDT, Ice

Kulturně zábavné odpoledne až brzké ráno za šumů z gramofonů a pecek z cédéček. Startujeme v pět odpoledne a hrát si venku můžeme do desíti. Následně aparát chca nechca musíme přestěhovat dovnitř a pouze v případě úspěšné vnitřní instalace zhruba od půl jedenácté směle pokračujeme! Vstupné dobrovolné!

line up:
17:00 Shaffa54
21:00 Roof
22:00 přesun dovnitř
22:30 DDT
23:30 Airbees
00:30 Subtive
01:30 Ice
02:30 survival mód

https://www.facebook.com/events/930379540626733/

Místo: Kufr ve Vrchlabí

ice
LET IT ROLL
01.08. - 03.08.2019

Chase & Status, Andy C, High Contrast, Noisia, Pendulum, ...

Do léta daleko, přesto jsme mu o krok blíž - druhá fáze lineupu prázdninové parády je tu! Kromě jmen na scéně etablovaných jako králové trůnů zdobených zlatem jsme pro vás připravili i hezkou řádku těch, které možná neznáte, ale rozhodně byste měli. Pojďme nahlédnout pod pokličku letošního menu!

Andy C. Kdo jej minul, neví, co je drum&bass. Světová legenda djingu, je třeba říkat víc? Sedačky v letadle z Anglie obsadí také dvě věhlasná dua: Chase & Status, členové šlechtického stavu nejvybranější produkce, a Hybrid Minds, lahůdka milovníků tekutějších poloh. Pánové si mohou co do kvality směle podat ruce a my zdaleka nekončíme. Ze země klokanů na stage přiskočí zástupce věhlasných Pendulum, pestrou přehlídku doplňme ještě kanadským Rene LaVice, tahounem světoznámé show BBC Radio 1. A pojďme rychle dál!

Komu mainstream nevoní, může vyčkávat sestup temného bruselského tria Bredren, hutnou nálož nejhlubších vibrací z dílny projektu Dispatch 360 Sound v zastoupení samotných Ant TC1 & DLR či ostré břitvy italského řezníka Merikana. Akov, zběsilí střelci Teddy Killerz nebo Tobax a Synergy coby reprezentanti Ruské federace jsou letmým doplněním seznamu každého, kdo preferuje zvuk nejvýbušnějších hudebních Kaťuší. Neprůstřelné vesty můžete nechat doma, šance na přežití jsou minimální!

Pokud rádi objevujete jména, která se dosud objevují spíše na klubové scéně, než na největších pódiích, potěší vás svěží rakouští pohodáři Dossa & Locuzzed, anglický jungle mazák Randall, neotřelý jumpupový experimentátor Levela, nebo představitel nové vlny 1991, vymetající podniky od Bristolu až po Granadu.

Na festivalu vždy přijde na své každý fanoušek drum and bassu, a v případě dramaturgie dalšího ročníku tomu není jinak. Začněte škrtat dny v kalendáři, tahle jízda bude stát za to!

Místo: Česká Republika

ice
OUTDOOR RAVE 2019
24.08.2019

Jsou pro vás klubovky pouhou dětskou rozcvičkou? Dáváte si rádi do těla během nekonečného tance? Víte dobře, co je to pořádný moshpit? Pak právě pro vás je tu zběsilý 14 hodinový Outdoor Rave!

S ohledem na potřeby nejvášnivějších raverů pro vás na předposlední srpnový víkend připravujeme ve vyhlášeném areálu Svojšic lineup vytuněný tak, aby i ty nejodvážnější pařany dovedl na samotný okraj sil. Troufnete si? Událost jen pro nejvytrvalejší!

Outdoor Rave se s nikým mazlit nebude a k prověrce vašeho šíleného nasazení poslouží hned dvě parádní stage s pečlivě namíchanou směsí drum&bassu a hard styles v prostoru legendárního letního amfiteátru v blízkosti Pardubic. Pokud jste doposud neměli plán na konec prázdnin, tak teď už máte jasno!

https://www.outdoorrave.cz/outdoor-rave-2019-se-vraci-do-svojsic/

https://www.facebook.com/events/403083167155052/

Místo: Svojšice

ice