PARTYLIST

Přidat akci
Název
Datum
Flyer (nahrávat lze pouze formát JPG o max. rozměrech 1600 pixelů)
Účinkující
Popis
Místo
Vstupné
Netsky DJ Set Prague 2019
13.12.2019

Netsky

Drum&bass se již dávno neřadí mezi žánry, které by se musely skrývat v hudebním podzemí. Právě naopak, postupem času pronikl až na samotné výsluní elektronické hudby. Jedním z těch, kdo jeho vývoji přispěli naprosto zásadním způsobem je Boris Daenen, nesoucí umělecký pseudonym Netsky.

Rodák z belgického Edegemu má za sebou veleúspěšnou dekádu, během níž dokázal přivést k této hudbě dlouhou řadu posluchačů. Za tímto úspěchem stojí jedna prostá věc: ryzí talent. Jeho studiová produkce, stejně jako živá djská vystoupení vynikají jedinečnou pestrostí, dynamikou a vysokou technickou úrovní, jenž ze jména Netsky udělali uměleckou značku, která dnes patří k elektronické hudbě stejně neodmyslitelně jako hbité ruce kytarových mistrů k rock´n´rollu.

Netsky si tak získal miliony fanoušků po celém světě a pravidelně vyprodává největší světové festivaly elektronické hudby, ať už jde o jeho domácí Tomorrowland, kalifornský Bassrush či Electric Avenue na Novém Zélandu.

Společnost Let It Roll je hrdá na to, že jako promotérská špička může hvězdám globálního formátu nabídnout to nejlepší zázemí pro jejich vystoupení. Právě jedno z nich – Netsky DJ Set Prague - se odehraje
13. prosince 2019 v prostorách Malé sportovní haly v pražských Holešovicích a stane se tak největší indoor show jednoho z předních světových djs elektronické scény v České republice. Vstupenky na tuto výjimečnou hudební událost najdete na síti GoOut a webu www.letitroll.cz.

Událost: https://www.facebook.com/events/474862479968878/

Vstupenky: smarturl.it/Netsky19_tickets

Místo: Malá sportovní hala v pražských Holešovicích

ic3
Decerebration I ED RUSH ( UK ) - Denoche Music hall
27.12.2019

Ed Rush, Wallu, TBA

Denoche Music Club ve spolupráci s DNB RAVE a DRUMCITY, vám přináší vánoční drum and bass speciál pod názvem DECEREBRATION, který není v klubu
žádným nováčkem.

Tentokrát se můžete tešit na světovou hudební legendu, zakladatele VIRUS RECORDS a reprezentanta
projektu KILLBOX, kterým není nikdo jiný než samotný ED RUSH(UK).

Mezi další velká jména tohoto večera patří jeden z organizatorů festivalu Let It Rollu, všem známý a oblíbený Dj Bifidus Aktif

V minulosti jste na našich akcích mohli zažít producenty světového formátu, jako jsou např. Disphonia, Disprove, Inward, Hanzo a Randie a mnoho dalších.

Vstup: 200,-

Místo: Denoche Music Hall, Hradec Králové

Vstup: 200,-

Wallu
Pardubický drum&bass Silvestr 2019 | Žlutý pes club
31.12.2019

Adepth, Beast:Mode, City Arkham, Dopamin, Underside, Wallu, Bulwa, Sprtq

Rok 2019 společně s DNB RAVE zakončíme na domácí půdě v Pardubicích a to v klubu Žlutý pes!

link: https://www.facebook.com/events/257391491846462/

Místo: Žlutý pes, Pardubice

Vstup: 150,-

Dj Tráva a Dj Chris Sadler
28.02.2020

Dj Tráva a Dj Chris Sadler

Letošní únor bude mít 29 dnů a toto je jedinečná příležitost strávit přelom do tohoto nevšedního dne na super mejdanu. Legendy taneční scény dj Tráva a dj Chris Sadler se postarají aby se nikdo z vás ani chvilku nenudil.

ttps://www.facebook.com/events/490107825053045/

Místo: Music & Bowling Club Pasáž Horská 877, 54101 Trutnov

ic3