PARTYLIST

Přidat akci
Název
Datum
Flyer (nahrávat lze pouze formát JPG o max. rozměrech 1600 pixelů)
Účinkující
Popis
Místo
Vstupné
DNB Conference with Gridlok
18.10.2019

GRIDLOK /Project 51, Korsakov Music/, KARPA /Mindicted/, POPELKA /DNB Rave/, Formitox, Jezour, Raster, Encore, Delikt /FDC, DNB Conference/

Máme obrovskou radost, že začátek 14. sezóny DNB Conference budeme moc oslavit s pioneerem světové drum'n'bassové scény, americkým djem, producentem na labelech jako Blackout, Bad Taste, Virus, RAM, Renegade Hardware, Korsakov Music a spoustu dalších a majitelem labelu Project 51 - GRIDLOKem!
O support se postarají zástupci brněnské Mindicted crew Karpa a Popelka z východočeské DNB Rave crew.
Projekce bude tradičně z dílny Harviho a Apina.
To vše do desíti jen za 130 Kč!
Těšíme se na vás 18. října 2019 opět ve Žluťáku!

Start: 21:00
End: 06:00

GRIDLOK
Facebook: https://www.facebook.com/GridlokP51/
Soundcloud: https://soundcloud.com/gridlokdnb

https://www.facebook.com/events/2404667323188655/

Místo: Žlutý Pes, Pardubice

Vstup: do 22:00 za 130,- od 22:00 za 150,-

ic3
Break The Rules
18.10.2019

Trifid , Cyberpete , Breakz85

První mlutižánrový elektronický večer ve dvoře.
Za mixážním pultem to rozjedou:
Trifid , Cyberpete , Breakz85
Přijďte rozhýbat svá těla!
Vstupné dobrovolné!
Hrat se bude breakbeat, funky, drum&bass, electroswing, house

20 Trifid
21 Cyberpete
22 Breakz85
23 Trifid
00 Cyberpete
01 Breakz85

link:https://www.facebook.com/events/498326494354694/

Místo: Top Ten Rock, Dvůr Králové nad Labem

Wallu
Galaxion Techno festival
25.10.2019

CJ Bolland & MC Skreen, Du´Art, Simon Shurey, Miquel, Twin, Killer, Klap-in, Golpe, Peterson, Kesz, Peca, Vaschek L

Čtrvý díl Galaxionu s sebou přináší spoustu změn. Tou první je podtitul techno festival, což znamená, že se můžete těšit na větší formát celé akce a to hned na dvě podia zaměřená pouze na techno v různých stylech. Jak napověděl set Daha na loňském dílu, nebude nadále striktně zaměřen na oldschool techno. Bude přinášet jen to nejlepší a pravé techno, aktuální i old ve vyváženém poměru, tak aby pobavilo, ale stále nabízelo kvalitní DJe kteří si toto označení právem zaslouží. Další zásadní změnou je, že celý event bude pro vás připravovat nový tým, který velmi dobře znáte z jejich předchozích akcí a projektů - Clapsound, Rave Nation a Hardbeat Productions.

Po téměř deseti letech jsme dali dohromady legendární belgické techno duo CJ Bolland & MC Skreen, které je určitě jedna z vašich největších srdečních záležitostí. Ještě aspoň jednou jsme je chtěli mít pohromadě kde jinde než v L-klubu v Pardubicích a užít si jejich společnou show. Jsme moc rádi, že se to podařilo! Dalším jménem je velmi oblíbený DJ a producent Du´Art z Portugalska, který už delší dobu dokazuje, že i nový zvuk může být kvalitní a slušná jízda! Dále zahraje Galaxion resident Simon Shurey a podporu jim budou dělat Miquel, Twin, Killer a Klap-in . Velmi silný line-up bude mít i druhá Hard Techno stage, kde vystoupí česká Hard Techno elita Golpe, Peterson, Kesz, Peca a Vaschek L. Věříme, že Galaxion Techno Festival si nenecháte ujít a dorazíte ať už zavzpomínat nebo poslechnout aktuální techno zvuk. Předprodej bude zahájen na Goout.net od 1.8.2019, prvních vlna lístků bude jen za 390,- Kč. Těšíme se na vás 25. října! Honza (Clapsound), Honza (Rave Nation) a Lukáš (Hardbeat Productions)

Vstupenky můžete od srpna kupovat v předprodeji na serveru GoOut, do 15. srpna za skvělých 390 Kč, po té za 490 Kč.
https://goout.net/cs/listky/galaxion-2019-cj-bolland-and-mc-skreen+duart+dalsi/qaye/

A pro extra zájemce máme připraveny i VIP vstupenky za 1 190 Kč (do 15. 8., po té 1 290 Kč) - nejenže získáte přístup na pódium a do backstage, ale i vlastní šatnu, toalety a drinky zdarma!

VIP vstupenky objednávejte buď přes e-mail klap-in@quick.cz nebo přes GoOut https://goout.net/cs/listky/galaxion-2019-cj-bolland-and-mc-skreen+duart+dalsi/qaye/

Místo: ABC klub (L-klub), Pardubice

ic3
DrumCity I 1.listopad - Pátek I Music club Zámek Choltice
01.11.2019

HROUNEX, DOPAMIN, WALLU, BULWA, UNDERSIDE, MAIMRIS, BIFIDUS AKTIF, DAVIK

Ano je tomu tak! Naše premiérová akce v Music club Zámek Choltice proběhne už 1.listopadu v pátek! Více informací o line-upu již brzy zveřejníme!

link: https://www.facebook.com/events/706789429800952/

Místo: Music Club Zámek, Choltice

Vstup: 100,-

Wallu
THERAPY SESSIONS CZECH REPUBLIC VOL. XIII
15.11.2019

Potřebujete terapii!!! 13. ročník světoznámé párty zaměřené na temný a tvrdý drum&bass se uskuteční v pátek 15. listopadu v Českých Budějovicích v prostorách KD Vltava. Letos jsme pro vás sestavili jedinečný lineup se čtyřmi zahraničními headlinery! Tři z nich (legendární americký producent, balkánský řezník a zabiják z Ruska) se na TS CZ objeví poprvé a čtvrtým je již dobře známý a osvědčený terapeut. Víc vám zatím neprozradíme! Zarezervujte si datum na drum&bassový výlet do pekla! Více na www.therapysessions.cz !

You need Therapy!!! 13th edition of the world renowned dark and hard drum&bass event will take place on Friday 15th November in České Budějovice, Czech Republic at the KD Vltava venue. This year we’ve put together a unique lineup with four international headliners! Three of them (legendary producer from the USA, butcher from the Balkans and killer from Russia) will appear at TS CZ for the first time and the fourth one is a well-known and tested therapist. Stay tuned for more info! Reserve the date for a drum&bass trip to hell! Find out more at www.therapysessions.cz !

Místo: KD Vltava - České Budějovice

ic3
DrumCity w/ Forbidden Society - Denoche Music Hall I 16.11.2019
16.11.2019

Forbbiden Society, Sick, Hrounex, Wallu, Dopamin, Bulwa

Mejdan s Pardubickým uskupením DrumCity v čele s FORBIDDEN SOCIETY v klubu Denoche Music Hall!

link: https://www.facebook.com/events/367991877229744/

Místo: Denoche Music Hall, Hradec Králové

Vstup: 150,- do 23:00 180,- od 23:00

Wallu
Netsky DJ Set Prague 2019
13.12.2019

Netsky

Drum&bass se již dávno neřadí mezi žánry, které by se musely skrývat v hudebním podzemí. Právě naopak, postupem času pronikl až na samotné výsluní elektronické hudby. Jedním z těch, kdo jeho vývoji přispěli naprosto zásadním způsobem je Boris Daenen, nesoucí umělecký pseudonym Netsky.

Rodák z belgického Edegemu má za sebou veleúspěšnou dekádu, během níž dokázal přivést k této hudbě dlouhou řadu posluchačů. Za tímto úspěchem stojí jedna prostá věc: ryzí talent. Jeho studiová produkce, stejně jako živá djská vystoupení vynikají jedinečnou pestrostí, dynamikou a vysokou technickou úrovní, jenž ze jména Netsky udělali uměleckou značku, která dnes patří k elektronické hudbě stejně neodmyslitelně jako hbité ruce kytarových mistrů k rock´n´rollu.

Netsky si tak získal miliony fanoušků po celém světě a pravidelně vyprodává největší světové festivaly elektronické hudby, ať už jde o jeho domácí Tomorrowland, kalifornský Bassrush či Electric Avenue na Novém Zélandu.

Společnost Let It Roll je hrdá na to, že jako promotérská špička může hvězdám globálního formátu nabídnout to nejlepší zázemí pro jejich vystoupení. Právě jedno z nich – Netsky DJ Set Prague - se odehraje
13. prosince 2019 v prostorách Malé sportovní haly v pražských Holešovicích a stane se tak největší indoor show jednoho z předních světových djs elektronické scény v České republice. Vstupenky na tuto výjimečnou hudební událost najdete na síti GoOut a webu www.letitroll.cz.

Událost: https://www.facebook.com/events/474862479968878/

Vstupenky: smarturl.it/Netsky19_tickets

Místo: Malá sportovní hala v pražských Holešovicích

ic3