SHAFFA54

house, techhouse, techno

,,Šáfa“ začal s hraním v roce 1997 jako šesnáctiletý mladík, diskotékovou reprodukcí po záštitou firmy Prodis. Bez mikrofonu a se základy mixované muziky se s kariérou disko DJe v 2000 velice rád rozloučil.
Mezi rokem 2000 a 2001 pokoušel své prozření na minidiscích a začal mixovat elektronickou muziku jako je house a techno.
Rok 2001 byl pro něho přelomový, a to nákupem gramofonů, vznikem přezdívky Shaffa 54 a otevřením klubu 54 v Prosečné, kde hrál jako resident na hlavní a vedlejší scéně.
V těchto letech se stala jeho srdeční záležitostí houseová muzika, což mu vydrželo do roku 2002.
Ve stejném roce byl přizván do projektu Sunlab, ve kterém figuruje dodnes.

Se Sunlabem přišel ,,techno boom“, do kterého se zapojil a několik let balancoval mezi technem a housem, což bylo spojeno s residentními noci v klubu Aion, kde se proslavil svými šesti až desetihodinovými sety.
Doba pokročila a jak rychle přišel techno boom, tak rychle se sním rozloučil a opět se vrátil ke svému oblíbenému stylu house s podstylem tribalhouse a techhouse.
Od roku 2004 se stal pravidelným účinkujícím na festivalu Kunčice, který byl v té době ještě v plenkách. V letech 2005 až 2007 se objevil i jako promotér ,,fotbálkových parties“ s DJs jako jsou Rai&Lucas, DJkou Katchou, nebo DJem Loutkou.
Od roku 2007 vystupuje s poctou jako produkční dance stanu na festivalu Kunčice, objevuje se také jako resident v klubech Fanatic a Mlejnice ve Špindlerově Mlýně.
Za svoje dlouholeté působení si zahrál po boku známých DJs jako je Frü&Fly, Džejár, Ladida, Agent, Miquel, Lucca, Fun, M.Šalačová, Mr. Pupitz, Josef Sedloň, Jerry, Uwa,....
V současné době hraje nejčastěji house music v podobě deep, latin, techhouse s prvky old schoolu a techna.

Telefon: +420 732 942 140

ICQ:

TOP 10