O NÁS

SUNLAB je parta nadšenců, které spojuje elektronická muzika. Založil ji na jaře roku 2002 Ice společně s Phoskillem, který následně přestoupil do blízce spojeneckého d'n'b projektu SUBMISSION SQUARE. Nedlouho poté, jako další členové, byli přizváni djs Georges a Wortexx.
 
Zpočátku zaměřený převážně na dění okolo tehdy velice populárního Techna, dnes Sunlab nabízí svoji hudební vizi i na poli House music, Breakbeatu, Drum´n´Bassu, Dubstepu a dalších podobných odnoží taneční muziky. Tomuto vývoji se přičinil DJ Shaffa54, který se k projektu přidal o něco později a vyrazil tak jeho do té doby téměř striktní techno podobu.
 
Na podzim roku 2006 příchozí DJka Famine a začátkem roku 2007 taktéž DJ Okan dále přispívají k naplnění označení hudební projekt, se zaměřením na širší spektrum elektronické taneční muziky. Tu se snaží šířit nejen po východních čechách. Podílejí, nebo podíleli se také na organizování spousty parties na různých místech. Za zmínku určitě stojí vlastní akce v klubu Comix ve Vrchlabí, rezidence v bývalém klubu Dr. Max taktéž ve Vrchlabí, nebo účast a organizační výpomoc na festivalu Kunčice. Jako hosté pak vystupovali téměř v každém významnějším hudebním podniku v čechách a nejen tam.
 
Na jaře roku 2014 přišlo další výrazné oživení crew, kdy byl přijat do našeho zábavného kroužku housový angličan hrající z vinylů Ad Hok. Ten se nedávno přestěhoval právě do Vrchlabí. Můžeme prozradit, že má za sebou i působení v londýnském Ministry of Sound nebo na Ibize...
 
Čerstvý vítr do naší crew přináší na začátku srpna 2016 talentovaný mladík Marek Valušiak aka DJ Wallu. V jeho podání uslyšíte převážně dnb a dubstep.
 
15. listopadu 2016 spouštíme nový web, už třetí generaci. Ta předchozí nám dobře sloužila od 21.03. 2007
 
Léta utíkají, děti nám rostou, v roce 2020 jsme zalezlí hlavně ve vrchlabském Kufru a nejstaršího z nejstarších v našem hudebně zábavním kroužku se rozhodl dělat DJ Heykal :D

kontakt: info(at)sunlab.cz