NOVINKY

Po třech vyprodaných pražských edicích Liquicity se tato dobře známá party vrací do Prahy.
Připravte se na další magickou noc naloženou od parketu až po strop tím nejlepším z liquid drum & bassu. 16. března se jeden z pavilonů pražského Výstaviště promění na to, čemu fanoušci této akce říkají "Galaxie snů".

celý text
Dámy a Pánové je tu první DnB akce roku 2019, na druhém pokračovaní naší drum and bass laboratoře se vystřídá šestice talentovaných vědců, kteří namíchají ty nejlepší sloučeniny prvků k tanci. Prvním badatelem je N-Sickle z Pardubického DnB Ravu, další dva výzkumníci, jmenovitě Norb a Koudy, dorazí z nedalekého Dvora Králové, poslední hostující specialista je Subtive. Tuto čtveřici doplní expertní tým slunečné laboratoře (Sunlab.cz) ve složení Wallu a Ice.

celý text
Holešovické Výstaviště se už za nedlouho otřese v základech. Stane se tak v rámci prvního vydání halové akce Devastator Hall Prague, kde si dají sraz všichni fanoušci harder styles. Pořadatelé nenechávají nic náhodě a k již dříve odtajněným účinkujícím nyní přidávají další dvě hvězdná jména z Holandska. Nadupaný line-up doplní jednička hardcore Angerfist a DJ Rejecta.

celý text
Jako support zahraje náš Wallu, Zaky z Úpických Bass Freaks a OG. Pooli bohužel kvůli zahraniční cestě nedorazí.
Od nového roku začínáme v Pardubicích ve VELKÉM!
Náš společný event s crew DNB RAVE odstartuje 8.února v pátek, novou sezónu pro rok 2019 a pro nás to bude i nové působení v Žlutý pes club! Těšit se můžete na headlinera, kterého jsme vybrali z řad Let It Rollu a samozřejmě na spousty dalších dj´s!

celý text