NOVINKY

Už tento pátek se odehraje další kapitola Imagination Festivalu. Imagination se
bude konat 24. listopadu na třech stagích ve čtyřech halách Výstaviště
v pražských Holešovicích. Pokud ještě nevíte, co všechno Vás kromě hudby na
festivalu čeká, připravte se na epické intra, obrovskou výpravnou show a
unikátní stage design.

celý text
Příští pátek se odehraje další kapitola Imagination Festivalu. Pokud ještě nevíte, co všechno kromě hudby Vás na festivalu čeká, organizátoři si pro Vás připravili malou ochutnávku v podobě traileru. Můžete se těšit na epické intra a výpravnou show, která Vás bude provázet večerem na obou hlavních stagích. Nebude chybět ani unikátní stage design. Imagination se bude konat na třech stagích ve čtyřech halách Výstaviště v pražských Holešovicích.

celý text
Vážené dámy, Vážení páni, mamky, tátové, tety a strejdové, představujeme Vám šesté pokračování rozzuřené noci plné zlámaných beatů. Tentokrát jako Officiální Warm-Up pro zimní halovou akci Let It Roll Winter 2018.

Bastion přijedou zbořit tři zástupci Let it Rollu. A-Cray, Deadly Viperz a BEESU. Jako další přijali pozvání Dj Popelka, Krowak / Jump-Up.cz /, N-Sickle a Hektor.
01. Shyun & Cruk - Sentry
02. Royalston - 15GAMMA
03. Phentix & Signal - Informer (Xtrah Remix)
04. Nero - Satisfy (Insect DNB Bootleg 02)
05. Impak - Fractals
06. Misanthrop - The Lick
07. Subcriminal - Tetron
08. Mean Teeth - Abnormal (KUNG Remix)
09. Kursiva & Qhymera - Rush (Akrom Remix)
10. Serum & Voltage - Mission Control

Za zmínku ale stojí nové album Popular Mechanics od Royalstona
V pátek 3.11. proběhne další Aquaphonic klubovka, tentokrát ve spolupráci s pražskou crew Creative Events. Bude patřit hlavně technu a tech house.

celý text
26.10.2017
Již třetí díl eventu DrumCity se řítí 2.prosince do klubu ROXET - Skořenice! Tentokrát jsme se rozhodli pozvat jako hosta FORBIDDEN SOCIETY! Zbytek line-upu doplní HROUNEX, N-SICKLE, WALLU, P8A a BULWA!