NOVINKY

Zveme vás všechny na nezapomenutelnou noc, kdy se bude po celý večírek hrát a tancovat v Pivnici Kufr. Nebude to jen tak nějaká obyčejná párty, bude se zde totiž vrtět mix od nejslavnějších DJů Lopaty, Hrobníka a Císaře, kteří dorazí z předalekých Nedalešic!

Ať už si přijdete odpočinout od každodennosti, nebo si dát noční šichtu, tohle je ten správný krok! Tak se nachystejte na dostatek pití a nechte se unášet rytmem hudby, v Kufru se nudit nebudete, to je jistota.

Tak ať si tohle datum v kalendáři označíte velkým křížkem,
a přijďte se společně s námi bavit. Lopata, Hrobník a Císař už se na vás těší, a my s nimi také, nechceme se těšit sami!
Tech House, Deep House, Funky House & Psytrance
Kotelna, KD Střelnice Vrchlabí
vstup dobrovolný
ice
Er Schrie Žene FashU45!

djs: Er Schrie, Fasha45, Žene
Er Schrie Žene FashU45!

djs: Er Schrie, Fasha45, Žene
Silvestrovský mejdan završí trilogii prosincových párty elektronické hudby.
Djs playlist: Shaffa54, Ice, DDT, Loud, Mizza
Electro párty na oslavu narozenin dj Shaffa54 a Jaroslava Jaryho Kvíčaly. Celý večer bude doprovázet hudba místních djs s příjemnou atmosférou, tak jak tomu vždy bývá. Na viděnou.
Djs playlist: Shaffa54 B2B Mizza
DDT, Roof, Fischa
Vstupné dobrovolné

MÉDIA

21.08.2023
Opět se setmělo a vychází další TMA. EPčko TMA025 vzniklo za tenhle víkend a já jsem moc rád, za to jak to šlo, za to že jsem ho stihnul i dodělat a vydat. Chtěl bych ho věnovat všem, kteří mě stále ženou kupředu. Ať již Vás prudím, nebo Vám plácám po rameni, jsem rád, že jste. Bez Vás to nejde.

TMA je VOLNĚ ke stažení, hlavně v noci.

Přeji Vám všem krásný zbytek léta.
Michal / Dialect / TMA Recprds
Hluboké úvahy mou myslí napříč prolétly, jak by zněly zvuky Coldplay - Clocks, zachycené v mashupovém opusu technoidního zjevení. A tak jsem, sám sobě rázem alchymistou hudby se středověkým duchem, kovovým uchem k těm tónům sám trubku s tyčí přidal. Zde pohleď na tento link a do uší vecpi tónu hluk, ať jsi holka nebo kluk.