NOVINKY

For the 35th release on Singularity Recordings we have the wonderful deep electronica of Dialect. Dialect (Michael Pullman) has been a player on the Czech underground techno scene for over a decade, playing unique DJ sets of underground in techno mostly in the clubs of Prague, and releasing music on various labels including his own label Transporta.
celý text
Salut tout le monde! :)
Po delsi odmlce k vam zase prichazime tentokrat nejen se zlomenou noci, kazdopadne vsak na Vrchlabko vyjimecnou!!!

Nase pozvani totiz privitali hned dva zahranicni hoste a to az z dalekeho Thajska, kde oba sic rodili Evropane (CZ/FR), momentalne ziji.

celý text
Halová akce Let It Roll On Tour se po roce vrací zpátky do Ostravy. Šestý ročník ostravského Let It Roll On Tour: The Portal Show se uskuteční o víkendu 12. - 14. dubna 2019 v prostorách Trojhalí Karolina Ostrava. Letošní novinkou je samostatná harder styles halová akce Devastator Hall, která proběhne v předvečer hlavní události.

celý text
Po neuvěřitelném vánočním mejdanu s Pixiem jsme se rozhodli udělat další párty. Opět se můžete těšit na zvučné jméno české DnB scény a samozřejmě našlapaný support. Za mix se postaví Volume Plus, kterého doplní support v podobě Monkey Boom Crew Djs, jmenovitě Bicman a V-Tecm, dalším hostem je Podkrkonošský DJ ze Sunlab.cz Wallu. A to vše doplní místní crew Detonation sound v zastoupení Nožiss, Caulter Keith a Kennedy.
Do léta daleko, přesto jsme mu o krok blíž - druhá fáze lineupu prázdninové parády je tu! Kromě jmen na scéně etablovaných jako králové trůnů zdobených zlatem jsme pro vás připravili i hezkou řádku těch, které možná neznáte, ale rozhodně byste měli. Pojďme nahlédnout pod pokličku letošního menu!

celý text