NOVINKY

• Letiště v Milovicích se připravuje na největší drum and bassovou událost tohoto roku. Na festival, který letos proběhne 1. až 4. srpna, každoročně zavítají desetitisíce lidí nejen z Česka. I letos si organizátoři dali záležet na výběru DJs, kteří budou diváky bavit.
celý text
Mejdan s Pardubickým uskupením DrumCity v čele s legendou DJ Pixie v klubu Denoche Music Hall!
Za mixážním pultem se vystřídají tito DJs: Pixie, Popelka, Hrounex, Wallu, Bulwa b2b Spratek, 3Zer, N-Sickle, Dopamin, Maimris, Křowák.

Vstupné bude upřesněno

Kulturně zábavné odpoledne až brzké ráno za šumů z gramofonů a pecek z cédéček. Startujeme v pět odpoledne a hrát si venku můžeme do desíti. Následně aparát chca nechca musíme přestěhovat dovnitř a pouze v případě úspěšné vnitřní instalace zhruba od půl jedenácté směle pokračujeme! Vstupné dobrovolné!

celý text
Kolik djs lze dostat na 14 hodinovou letní party? Víc než dost! Na festivalu Outdoor Rave je to hned několik desítek. A protože jsme slíbili pařbu pro nejodvážnější ravery, výběr jmen odráží snahu nenechat na vás nit suchou. Vaši výdrž na DNB Stage proto prověří závodník A.M.C, řezníci Hallucinator, nebo zkušená parta Inward, Hanzo & Randie. Že se nenecháte rozhodit? Dokažte to na Harder Styles Stage, do parády si vás vezmou maniaci DJ Mad Dog, Andy Svge, nebo Hungry Beats. Zuby si brousí i bohatý domácí support v podobě jmen Forbidden Society, Madface nebo početná řada zkušených b2b dvojic: A-Cray & Symplex, Snookey & N:Force nebo Bifidus Aktif & Fallen Gemini...
Pro všechny příznivce elektronické hudby a hlavně ty co se chtějí dozvědět něco o DJingu, oživit si staré dovednosti, osmělit se a zahrát si, nebo se jen zvědavě pohybovat kolem, tomu bude určeno toto odpoledne a večer. Cenné rady vám předá a zároveň zahraje dj Shaffa s číslem 54, dj DDT se spoustou nových desek na poškrábání a Georges - oba poslední Jirkové jsou bohužel bez čísla. Možná příjde i kouzelník přátelé. Nestyďte se, odvažte se a přijďte se bavit. Budeme se na vás těšit.
S pozdravem tým Pivnice Kufr.

Start 17:30 - 21:30 venkovní prostor
22:30 - 05:00 Pivnice Kufr

Vstupné je dobrovolné.

Hej Ravers! První fáze lineupu na letošní Outdoor Rave je tu a přináší nálož skvělých zahraničních i tuzemských jmen!

DNB stage přenese do jiných galaxií Feint se svými melodiemi, pořádnou smršť pak rozpoutají italští řezníci Hallucinator. Svými nekompromisními sety vás doslova rozpárají A-Cray ve speciálním b2b se Symplexem a dále Forbidden Society. Nebudou chybět ani oblíbení Let It Roll DJs Suki a Snookey, a do správného rave rozpoložení vás dostanou ve společném b2b setu také JJ Jungling a Loudbeat.

Harder Styles stage rozpálí italský Hardcore zabiják DJ Mad Dog, sekundovat mu pak budou čeští pekelníci Hungry Beats, nejúspěšnější slovenský Hardcore Gabber DJ Rob2Speed, oblíbená česká DJka/producentka Mejsi či ostravský zástupce Raw Hardstyle žánru George Crusher.