NOVINKY

Čtrvý díl Galaxionu s sebou přináší spoustu změn. Tou první je podtitul techno festival, což znamená, že se můžete těšit na větší formát celé akce a to hned na dvě podia zaměřená pouze na techno v různých stylech. Jak napověděl set Daha na loňském dílu, nebude nadále striktně zaměřen na oldschool techno. Bude přinášet jen to nejlepší a pravé techno, aktuální i old ve vyváženém poměru, tak aby pobavilo, ale stále nabízelo kvalitní DJe kteří si toto označení právem zaslouží. Další zásadní změnou je, že celý event bude pro vás připravovat nový tým, který velmi dobře znáte z jejich předchozích akcí a projektů - Clapsound, Rave Nation a Hardbeat Productions.
celý text
První grillování s Akirou se podařilo na výbornou! Proto jsme se rozhodli tento formát odpoledního posezení a následného večírku zopakovat. V hlavní roli bude další skvělý DJ, zástupce Let It Roll Crew a milovník dobrého jídla - Bifidus Aktif! Ten si na pomoc pozval DJs z pardubické crew DrumCity.

celý text
Máme obrovskou radost, že začátek 14. sezóny DNB Conference budeme moc oslavit s pioneerem světové drum'n'bassové scény, americkým djem, producentem na labelech jako Blackout, Bad Taste, Virus, RAM, Renegade Hardware, Korsakov Music a spoustu dalších a majitelem labelu Project 51 - GRIDLOKem!
celý text
Cože? Už tuhle sobotu? Ano, Outdoor Rave 2019 je konečně tady! Čekají na Tebe dvě stage, našlapaný line-up a krásný přírodní areál ve Svojšicích u Pardubic. Co musíš vědět, než k nám vyrazíš? Festivalový areál otevíráme v sobotu v 16:00, kdy začíná i hudební produkce, a zavíráme v neděli 6:00. Čeká tě teda dlouhá noc! Nezapomeň, že v areálu není bankomat a platit se dá jen hotově.
Na festival se dostaneš shuttle busy z Pardubic, které jezdí z autobusového nádraží. To najdeš přímo před tím vlakovým a ten první vyráží v sobotu v 15:00. V neděli ráno pojede první autobus ze Svojšic v 5:00. Autobusová doprava jezdí dokud je alespoň 10 cestujících, následně se doprava ukončí. Pohlídej si proto, abys nejel až moc pozdě a autobusy ještě jezdili. Vstupenek je dostatek a budou k dipozici i na místě.
Imagination stage si podmaní label Neuropunk, Teddy Killerz vs. Gydra vs. Mizo se představí v exkluzivním versus setu, který ještě nikdy nepředvedli! Chladným Tě nenechá ani jeden z nejúspěšnějších českých producentů Rido.
Devastator stage rozdrtí svými Raw Hardstylovými kopáky Delete a představíme taky talentovaného Demi Kanona.
• Letiště v Milovicích se připravuje na největší drum and bassovou událost tohoto roku. Na festival, který letos proběhne 1. až 4. srpna, každoročně zavítají desetitisíce lidí nejen z Česka. I letos si organizátoři dali záležet na výběru DJs, kteří budou diváky bavit.
celý text