NOVINKY

Pátek třináctého sedmý se otřese Žlutý Pes opět v základech! Dlouho jsme tu neměli zahraničního producenta, tak jsme si řekli, že je na čase to napravit! Na tento mejdan přijal pozvání ABIS z bývalé dvojice June Miller! Doplní ho support, který budeme postupně zveřejňovat.
celý text
V sobotu 18. srpna 2018 se letní areál Svojšice otřese v základech, protože se tam uskuteční ultimátní 15 hodinová párty s názvem OUTDOOR RAVE.

Organizační týmy Imagination a Exploration Festivalu spojily síly a připravily pro své fanoušky letos tento jedinečný rave pod širým nebem. Jedná se v podstatě o nultý ročník outdoorové verze Imagination Festivalu, o který fanoušci listopadového Imaginationu prosili organizátory už dávno. Jako odměnu za dlouholetou projevovanou přízeň od fanoušků ho organizátoři uspořádají úplně zdarma.
celý text
Svojšickou “Shaman Techno Stage”, kterou má pod dramaturgickou patronací samotná Nina, ozdobí nová - neotřelá jména z underground scény, dva deep tech-housoví producenti, speciální slovenská show a Live projekty.

celý text
Další květnová Imperialistic Night se blíží! Tentokrát se vám představí producenti a djs ze stáje stále oblíbenějšího labelu MethLab Recordings v čele s legendárním producentem Silent Witness a na dolní stagei se bude dupat v rytmu techna, tak se máte na co těšit!

celý text
Druhý Open air, který se uskuteční opět Na Hlubáku
Co tě čeká a nemine?


- Drum and Bass event
- 3 dny v kempu u vody
- 3 kryté stage
- 50 Artist.!!
- Chillout zone
- Zahraniční djs
- To nejlepší z České DNB scény

- Chatky pro 2-5 osob
- Denní program / soutěže
- Kamené sprchy a WC

DJs: Wallu, Mean Teeth, Phentix, Pixie, Bio, Volume Plus, Schooler, Thiew, Ripple, Drop Database, Ned, El Waca, VirCZ, Cherw, Higround, Adept a další.
Ahoj všem!

Čekají nás letos v pořadí už 2. Dark Days!

Jak jsme slíbili tak konáme a o trochu zvyšujeme zase laťku ...no teď vlastně o hodně.

celý text