NOVINKY

Imagination Festival, který se uskuteční 24. listopadu v obrovských halách Výstaviště PVA EXPO v pražských Letňanech nedávno odhalil první fázi line upu. Nyní odhaluje jména interpretů z fáze druhé.

celý text
Vážené dámy, paní i slečny, Vážení páni, chlapci, mamky, tátové, tety a strejdové, představujeme Vám deváté pokračování rozzuřené noci plné zlámaných beatů.

Pozvání příjala ikona české D&B scény, jeden z nejkvalitnějších djs "DJ Pixie" a jako druhý headliner ho doplní náš velice oblíbený producent a dj " A-Cray". O support se postarají borci z DNB Ravu: Dj Popelka & N-Sickle, dále deepovej maniak DJ SPRTQ a mistr kvákanců, Krowak. Samozřejmě o kvalitní neurofunk vás neošidíme my, komodorové z Enrage D&B !

celý text
Léto se přiblížilo raketovým tempem a s ním i tradiční festival Kačeři. Pro třináctý ročník byl zvolen magický víkend 17. a 18. srpna 2018, místo zůstává stejné, Horčápsko u Březnice.

Celou zimu probíhal pečlivý výběr kapel a DJs, až z něj vzešla jedna z nejlepších sestav celé historie. Těšit se můžete jak na domácí, tak na několik zahraničních kapel a DJs.
celý text
Největší tuzemský halový festival soustředící se především na drum & bass, hardstyle a hardcore se uskuteční 24. listopadu 2018 v obrovských halách Výstaviště v pražských Letňanech. Festival nabízí propojení moderních elektronických hudebních žánrů a jedinečný audiovizuální zážitek v délce 10 hodin na dvou stagích. Během noci vystoupí na unikátních stagích více jak 20 mezinárodně uznávaných projektů a zde jsou první jména interpretů, kteří kralují letošnímu line upu.
celý text