NOVINKY

Po neuvěřitelném vánočním mejdanu s Pixiem jsme se rozhodli udělat další párty. Opět se můžete těšit na zvučné jméno české DnB scény a samozřejmě našlapaný support. Za mix se postaví Volume Plus, kterého doplní support v podobě Monkey Boom Crew Djs, jmenovitě Bicman a V-Tecm, dalším hostem je Podkrkonošský DJ ze Sunlab.cz Wallu. A to vše doplní místní crew Detonation sound v zastoupení Nožiss, Caulter Keith a Kennedy.
Do léta daleko, přesto jsme mu o krok blíž - druhá fáze lineupu prázdninové parády je tu! Kromě jmen na scéně etablovaných jako králové trůnů zdobených zlatem jsme pro vás připravili i hezkou řádku těch, které možná neznáte, ale rozhodně byste měli. Pojďme nahlédnout pod pokličku letošního menu!

celý text
Záznam z DnB Lab vol. 2 15. 2. 2019 ve vrchlabském Kufru.

celý text
STAŇ SE I TY SOUČÁSTÍ NEJVÝŠE POLOŽENÉHO NATOČENÉHO MEJDANU V ČR (1190 mnm)!

celý text
Ostrava bývá na základě své historie často označovaná jako nejtvrdší město v republice. A co si zaslouží takové město? No přece tu nejtvrdší halovou akci! Té se dočká v pátek 12. dubna v rámci prvního ostravského vydání halovky Devastator Hall, kde si dají sraz všichni fanoušci tvrdé elektronické muziky.

celý text