NOVINKY

Příjemná a pohodová atmosféra Letního baru - Storm in the Park - na pražském Vítkově bude tentokrát obohacená o oblíbený taneční styl - DNB STEP s předními českými steppery. Přijďte si zaskákat v rytmech drum & bassu a dozvědět se něco bližšího o samotné historii. Na místě všechny steppery a návštěvníky čeká speciální workshop a také společný jam!


celý text
- Přidejte se k nám a naloďte se na plavbu Cube Boat!
- 6-TI HODINOVÁ PLAVBA PO VLTAVĚ
- LUXUSNÍ ATMOSFÉRA
- OFFICIÁLNÍ AFTERPARTY
- Djs: GOLPE, ORBITH, JAQULLIN, DEFFO, MARCOS, FUNSPEED, TOKÁTKO, BÁBA & JOE JOY
- VSTUPENKY EARLY BIRDS za 300,-Kč + poplatky
- II. vlna za 370,- Kč + poplatky
-- POZOR, OMEZENÁ KAPACITA 300 OSOB

Předprodej: https://goout.net/cs/party/cube-boat/cwdbd/
OFFICIAL AFTERPARTY - ATELIER CLUB
Imagination Festival, který se uskuteční 24. listopadu v obrovských halách Výstaviště PVA EXPO v pražských Letňanech nedávno odhalil první fázi line upu. Nyní odhaluje jména interpretů z fáze druhé.

celý text
Vážené dámy, paní i slečny, Vážení páni, chlapci, mamky, tátové, tety a strejdové, představujeme Vám deváté pokračování rozzuřené noci plné zlámaných beatů.

Pozvání příjala ikona české D&B scény, jeden z nejkvalitnějších djs "DJ Pixie" a jako druhý headliner ho doplní náš velice oblíbený producent a dj " A-Cray". O support se postarají borci z DNB Ravu: Dj Popelka & N-Sickle, dále deepovej maniak DJ SPRTQ a mistr kvákanců, Krowak. Samozřejmě o kvalitní neurofunk vás neošidíme my, komodorové z Enrage D&B !

celý text