NOVINKY

Záznam z DnB Lab vol. 2 15. 2. 2019 ve vrchlabském Kufru.

celý text
STAŇ SE I TY SOUČÁSTÍ NEJVÝŠE POLOŽENÉHO NATOČENÉHO MEJDANU V ČR (1190 mnm)!

celý text
Ostrava bývá na základě své historie často označovaná jako nejtvrdší město v republice. A co si zaslouží takové město? No přece tu nejtvrdší halovou akci! Té se dočká v pátek 12. dubna v rámci prvního ostravského vydání halovky Devastator Hall, kde si dají sraz všichni fanoušci tvrdé elektronické muziky.

celý text
Po třech vyprodaných pražských edicích Liquicity se tato dobře známá party vrací do Prahy.
Připravte se na další magickou noc naloženou od parketu až po strop tím nejlepším z liquid drum & bassu. 16. března se jeden z pavilonů pražského Výstaviště promění na to, čemu fanoušci této akce říkají "Galaxie snů".

celý text
Dámy a Pánové je tu první DnB akce roku 2019, na druhém pokračovaní naší drum and bass laboratoře se vystřídá šestice talentovaných vědců, kteří namíchají ty nejlepší sloučeniny prvků k tanci. Prvním badatelem je N-Sickle z Pardubického DnB Ravu, další dva výzkumníci, jmenovitě Norb a Koudy, dorazí z nedalekého Dvora Králové, poslední hostující specialista je Subtive. Tuto čtveřici doplní expertní tým slunečné laboratoře (Sunlab.cz) ve složení Wallu a Ice.

celý text
Holešovické Výstaviště se už za nedlouho otřese v základech. Stane se tak v rámci prvního vydání halové akce Devastator Hall Prague, kde si dají sraz všichni fanoušci harder styles. Pořadatelé nenechávají nic náhodě a k již dříve odtajněným účinkujícím nyní přidávají další dvě hvězdná jména z Holandska. Nadupaný line-up doplní jednička hardcore Angerfist a DJ Rejecta.

celý text