NOVINKY

Hej Ravers! První fáze lineupu na letošní Outdoor Rave je tu a přináší nálož skvělých zahraničních i tuzemských jmen!

DNB stage přenese do jiných galaxií Feint se svými melodiemi, pořádnou smršť pak rozpoutají italští řezníci Hallucinator. Svými nekompromisními sety vás doslova rozpárají A-Cray ve speciálním b2b se Symplexem a dále Forbidden Society. Nebudou chybět ani oblíbení Let It Roll DJs Suki a Snookey, a do správného rave rozpoložení vás dostanou ve společném b2b setu také JJ Jungling a Loudbeat.

Harder Styles stage rozpálí italský Hardcore zabiják DJ Mad Dog, sekundovat mu pak budou čeští pekelníci Hungry Beats, nejúspěšnější slovenský Hardcore Gabber DJ Rob2Speed, oblíbená česká DJka/producentka Mejsi či ostravský zástupce Raw Hardstyle žánru George Crusher.
Přinášíme Vám Warm up na Spring BassJam 2019 - Open Air Festival, který se uskuteční v místě konání festivalu - Na Hlubáku!
Zároveň zde oslavíme narozeniny jednoho z našich HeadBoss a ostříleného mazáka Dj Popelka !!
Zahrát Vám přijedou zástupci DNB RAVE crew, DrumCity a Nuclear Factory a Sunlab.cz, ve složení:


celý text
Jsou pro vás klubovky pouhou dětskou rozcvičkou? Dáváte si rádi do těla během nekonečného tance? Víte dobře, co je to pořádný moshpit? Pak právě pro vás je tu zběsilý 14 hodinový Outdoor Rave!

S ohledem na potřeby nejvášnivějších raverů pro vás na předposlední srpnový víkend připravujeme ve vyhlášeném areálu Svojšic lineup vytuněný tak, aby i ty nejodvážnější pařany dovedl na samotný okraj sil. Troufnete si? Událost jen pro nejvytrvalejší!

https://www.outdoorrave.cz/outdoor-rave-2019-se-vraci-do-svojsic/
For the 35th release on Singularity Recordings we have the wonderful deep electronica of Dialect. Dialect (Michael Pullman) has been a player on the Czech underground techno scene for over a decade, playing unique DJ sets of underground in techno mostly in the clubs of Prague, and releasing music on various labels including his own label Transporta.
celý text
Salut tout le monde! :)
Po delsi odmlce k vam zase prichazime tentokrat nejen se zlomenou noci, kazdopadne vsak na Vrchlabko vyjimecnou!!!

Nase pozvani totiz privitali hned dva zahranicni hoste a to az z dalekeho Thajska, kde oba sic rodili Evropane (CZ/FR), momentalne ziji.

celý text
Halová akce Let It Roll On Tour se po roce vrací zpátky do Ostravy. Šestý ročník ostravského Let It Roll On Tour: The Portal Show se uskuteční o víkendu 12. - 14. dubna 2019 v prostorách Trojhalí Karolina Ostrava. Letošní novinkou je samostatná harder styles halová akce Devastator Hall, která proběhne v předvečer hlavní události.

celý text