MoOn:Sherry již po 23. 11.10.2019
09.10.2019
Nová klubová sezóna v paláci Akropolis je započata a s ní přichází i další díly pravidelné akce DJe 4BeCome1 z CRW DJs s názvem MoOn:Sherry. Říjnový díl, s pořadovým číslem 23, zabrousí do tvrdších odnoží elektronické hudby. Tech-house a Techno budou vládnout celou nocí. Jako hosta si 4BeCome1 pozval kolegu z crew, velmi aktivního DJe a producenta, kterým je TWIN.

DJ Twin, jenž bude hostem tohoto večera, je velmi zkušený DJ a nadaný producent a promotér. Jeho pravidelná lodní veselice „I Love Techno Boat“ na parníku Tyrš, kterou úspěšně rok, co rok vyprodává je důkazem toho, že i akce dělá srdcem. Stejně jako hudbu. Své tracky vydává na labelech jako LW, Mosp, OneWay, nebo Licker a najít jste je mohli i na vyhlášených kompilacích Berlin Techno Esentials, Ibiza Summer 2019, Techno Esentials 11, či House Vibes.
Za neuvěřitelných 20 let, co je na naší scéně, stihl mnoho. Už v roce 2000 vyhrál v tehdejších periodikách X-Mag a Bassline, které nás těšili na stáncích s novinami měsíc, co měsíc, demo měsíce a krátce na to, zakládá hudební portál Freeak.net. Který provozuje do dnes. Je zakladatel live projektu Prague Music Therapy, který bloudí na pomezí House music a Chillu a který kombinuje skvělé výkony doprovázejících hudebníků (vokál, perkuse, dechové nástroje) a jeho producentského umu. Hraje s NI produkty a několika mašinkami.

Na jeho Tech-House/Techno set se moc těšíme.

Rezident akce, DJ 4BeCome1 je aktuálně také více jak 20 let na naší scéně, také ho můžete velmi často slyšet v doprovodu živých hudebníků (dechové a perkusové nástroje) a také objel jako DJ naši republiku křížem krážem. Navštívil nepřeberný počet vyhlášených klubů, akcí a festivalů. Spolupracuje s mnoha organizacemi po celé ČR a aktivně podporuje mladé umělce na jejich cestě za vysněným cílem. Provozuje hudební informační portál, CRW DJs crew, je rezidentem několika klubů a podílí se na workshopech zaměřených na DJskou techniku, které realizuje na open air akcích.

Párty MoOn:Sherry vznikla v roce 2015 jako volné pokračování pravidelné akce Retrospection:Night, kterou 4BeCome1 (dříve Ketan) pořádal také v paláci Akropolis už od roku 2010. Koncept Retro-night byl v té době plně vyčerpán, a tak bylo nasnadě akci pozměnit a pokračovat dále. Akce vždy byla zaměřená na DJe + live hudebníky, dvě stagee a různé hudební styly. Po zrušení produkce na Divadelním baru paláce Akropolis, akce zůstala pouze na jedné stagei – Malé scéně a u House/Techno music. Dnes má již 23. pokračování a je stále v oblibě.

Akce začíná tradičně ve 22:00 a končí kolem 05:00, vstupné je 70,-.
Ve velkém sále vystoupí od 19:30 Islandský zpěvák a šoumen SVAVAR KNÚTUR, který vystupuje na svém letošním Evropském turné s dvojicí muzikantů z Texasu ze skupiny THE ROCKETBOYS a to JUSTINEM WISEMANEM a BRANDONEM KINDEREM. Vstupenky na koncert pořídíte i na místě za 299,-.

Weblinks:
Www.palacakropolis.cz
www.4become1.cz
https://www.beatport.com/artist/twin-cz/695524
https://www.facebook.com/crwdjsofficial/